Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Kahvaltılıklar

Firmamız( Köysepetim )Doğal Yöresel Ürünler sektöründe ki önde gelen firmalar arasında  kalite simgesi olmuş, müşterilerin güvenini kazanıp 2013 yılından günümüze yeşil Rizemizin Ardeşen ilçesinden Türkiye'nin her iline hizmet vermektedir.


Rize Yöresel Ürünlerimizin Kahvaltılık çeşitleri;


Köysepetim Hemşin Yayla Peniri,

Köysepetim Muhlamalık Peynir,

Köysepetim Tel Peyniri,

Köysepetim Erzincan Tulum Peyniri,

Köysepetim Keçi Tulum Peyniri,

Köysepetim Kolot Peyniri,

Köysepetim Kars Kaşarı,

Köysepetim Taze Kaşar,

Köysepetim Rize Temel Kavurma,

Köysepetim Rize Kavurması,

Köysepetim Başlı Yayla Peyniri,

Köysepetim Laz Tulumu,

Köysepetim Yayla Balı,

Köysepetim Çamlıhemşin Zilkale Balı,

Köysepetim Kestane Balı,

Köysepetim Çiçek Balı,

Köysepetim Yayla Tereyağı,

Köysepetim Doğal Tereyağı,

Köysepetim Kara kovan Balı,

Köysepetim Keçi boynuzu Pekmezi,

Köysepetim El yapımı Dut Pekmezi,

Köysepetim El yapımı Armut Pekmezi,

Köysepetim El yapımı Üzüm Pekmezi çeşitlerimizle Rize Yöresel Ürünlerimizi Köysepetim güvencesi ile %100 Müşteri mennuniyet odaklı hizmet vermektedir.

Köysepetim Rize Yöresel Ürünlerin güvenli alışverişin adresi olup EFT/HAVALE & SANAL POS ile hizmet vermektedir.


Sıkça sorulan sorular;


-Köysepetim Güvenilir sitemidir?

Köysepetim güvenilir sitedir %100 Müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktadır.


-Ürünler doğal mıdır?

Köysepetim Rize Yöresel Ürünlerimiz doğal olup Gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.


-Kargo hizmeti var mıdır?

Köysepetim Rize Yöresel Ürünlerini Anlaşmalı kargo ile Türkiyenin her köşesine uygun fiyata gönderim yapmaktadır.2000

TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo imkanı ile hizmet vermektedir.


-Ödeme imkanı nelerdir?

Köysepetim sitemizden EFT/ HAVALE , KAPIDA ÖDEME ve SANAL POS ile ödeme yapabilirsiniz.

Başlı Yayla Peynirimiz kaçkarın eteklerinden envai çeşit yayla çiçeklerinde otlayan hayvanların doğal olarak elle yapılan ürünümüzdür %100 doğal olup istediğiniz kg da sipariş geçebilirsınız. Rize Yöresel Ürünleri ‘nin en gelişmiş online alışveriş adresi/ Köysepetim.com ile Doğal, Taze ve G..
280,00TL Vergiler Hariç:280,00TL
Komar Balı Çamlıhemşin yöresinde zilkale alanında komar çiçeği (ormangulu) den Kafkas arı ırkının kapmış olduğu katkısız doğal baldırNot : ürünümüz dolum tesislerine girmemiş kendi ürünümüz olup kendimiz kavanozlara doldurmusuz doluma girmiş ısıtılmış ballarla karıştırmayın tamamen doğal üret..
1.000,00TL Vergiler Hariç:1.000,00TL
Doğal Kestane Balı Çamlıhemşin vadisine yerleştirilen Kafkas arı ırkının yapmış olduğu doğal katkısız kestane balı’dırNot: ürünlerimiz kendimize aittir kendimiz ureticiyiz dolum tesislerine girmiş ısıtılmış ballarla karıştırmayınız sipariş ettiğiniz bal kendi tarafımızca süzülen baldan net ..
1.200,00TL Vergiler Hariç:1.200,00TL
Rize Köy Peyniri %100 Doğal inek sütünden elde edilmiştir...
227,00TL Vergiler Hariç:227,00TL
Doğal Yayık Tereyağı Yeşil Rizemizin Yaylalarında doğal ortamda yetişen ineklerden elde edilen sütün, ürettiğimiz tereyağına kattığı lezzet müşterilerimiz tarafından büyük ilgi görmektedir.Nenelerimiz ve dedelerimizin uzun yıllar sağlıklı yaşamının sırrı hiç süphesiz ki tamamen doğal beslen..
320,00TL 299,99TL Vergiler Hariç:299,99TL
Doğal Yayık TereyağıYeşil Rizemizin Yaylalarında doğal ortamda yetişen ineklerden elde edilen sütün, ürettiğimiz tereyağına kattığı lezzet müşterilerimiz tarafından büyük ilgi görmektedir.Nenelerimiz ve dedelerimizin uzun yıllar sağlıklı yaşamının sırrı hiç süphesiz ki tamamen doğal besl..
960,00TL 890,00TL Vergiler Hariç:890,00TL
Doğal Yayla BalıRizenin yaylarına yerleştirilen Kafkas arı ırkının yapmış olduğu doğal katkısız yayla balı’dırNot: ürünlerimiz kendimize aittir kendimiz ureticiyiz dolum tesislerine girmiş ısıtılmış ballarla karıştırmayınız sipariş ettiğiniz bal kendi tarafımızca süzülen baldan net 1kg lik..
600,00TL 500,00TL Vergiler Hariç:500,00TL
Dut Pekmezi El yapımı dut pekmezimiz doğal ortamlarda %100 yerli ve doğal dut ile yapılıyor.Kansızlığa iyi gelir. Demir bakımından oldukça zengindir. Kansere karşı koruma sağlayan antioksidanlar açısından zengindir. Kemikleri güçlendirir ve kemik erimesine karşı koruma sağlar.Rize Yöresel Ü..
250,00TL 225,00TL Vergiler Hariç:225,00TL
Üzüm Pekmezi Yüksek antioksidan içeren üzüm pekmezi, vücudun toksinlerden arınmasına yardımcı olurken kanser hücreleriyle savaşır. Adet sancılarının dinmesine yardımcı olur. - İştah açıcıdır. Sindirim sisteminin düzenli çalışmasına yardımcı olur.Üzüm pekmezi faydaları nelerdir? Üzüm pekme..
350,00TL Vergiler Hariç:350,00TL
Eski Kars Kaşar peyniri inek sütünden elde edilmektedir.Kars kaşarının benzersiz lezzetinin nedeni kars bölgesinde beslenen büyükbaş hayvanların sütünden elde edilmesinden kaynaklanır.Kars bölgedeki büyükbaş hayvanlar hazır kurutulmuş ot yerine taze yayla çayırlarından beslenmektedirl..
295,00TL Vergiler Hariç:295,00TL
ÜÇEL HELVA 1958’den günümüze gelen vazgeçilmez damak tadı. Sloganı ile başladığımız bu yolda, yıllar geçti ama, daima kalite her zaman ve herkes için kalite inancımızdan ödün vermedik...
288,00TL Vergiler Hariç:288,00TL
Erzurum’un milli yiyeceklerinden biri olan göğermiş peynir küflü bir peynirdir. insan sağlığı açısından sayısız faydaya sahiptir. Elbette ki bu faydaların geçerli olabilmesi için hem bu peyniri bilen kişilerden almalı hem de hijyenik koşullarda üretmelidir. Erzurum küflü peynir olarak da biline..
220,00TL Vergiler Hariç:220,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 39 (4 Sayfa)