Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Peynir Çeşitleri

Firmamız( Köysepetim )Doğal Yöresel Ürünler sektöründe ki önde gelen firmalar arasında  kalite simgesi olmuş, müşterilerin güvenini kazanıp 2013 yılından günümüze yeşil Rizemizin Ardeşen ilçesinden Türkiye'nin her iline hizmet vermektedir.


Rize Yöresel Ürünlerimizin Peynir çeşitleri;


Köysepetim Hemşin Yayla Peniri,

Köysepetim Muhlamalık Peynir,

Köysepetim Tel Peyniri,

Köysepetim Erzincan Tulum Peyniri,

Köysepetim Keçi Tulum Peyniri,

Köysepetim Kolot Peyniri,

Köysepetim Kars Kaşarı,

Köysepetim Taze Kaşar,

Köysepetim Rize Temel Kavurma,

Köysepetim Rize Kavurması,

Köysepetim Başlı Yayla Peyniri,

Köysepetim Laz Tulumu,

Köysepetim Muhlamalık Peynir,

Köysepetim Telli Peynir çeşitlerimizle Rize Yöresel Ürünlerimizi Köysepetim güvencesi ile %100 Müşteri mennuniyet odaklı hizmet vermektedir.

Köysepetim Rize Yöresel Ürünlerin güvenli alışverişin adresi olup EFT/HAVALE & SANAL POS ile hizmet vermektedir.


Sıkça sorulan sorular;


-Köysepetim Güvenilir sitemidir?

Köysepetim güvenilir sitedir %100 Müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktadır.


-Ürünler doğal mıdır?

Köysepetim Rize Yöresel Ürünlerimiz doğal olup Gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.


-Kargo hizmeti var mıdır?

Köysepetim Rize Yöresel Ürünlerini Anlaşmalı kargo ile Türkiyenin her köşesine uygun fiyata gönderim yapmaktadır.2000TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo imkanı ile hizmet vermektedir.


-Ödeme imkanı nelerdir?

Köysepetim sitemizden EFT/ HAVALE , KAPIDA ÖDEME ve SANAL POS ile ödeme yapabilirsiniz.

Başlı Yayla Peynirimiz kaçkarın eteklerinden envai çeşit yayla çiçeklerinde otlayan hayvanların doğal olarak elle yapılan ürünümüzdür %100 doğal olup istediğiniz kg da sipariş geçebilirsınız. Rize Yöresel Ürünleri ‘nin en gelişmiş online alışveriş adresi/ Köysepetim.com ile Doğal, Taze ve G..
280,00TL Vergiler Hariç:280,00TL
Rize Köy Peyniri %100 Doğal inek sütünden elde edilmiştir...
227,00TL Vergiler Hariç:227,00TL
Eski Kars Kaşar peyniri inek sütünden elde edilmektedir.Kars kaşarının benzersiz lezzetinin nedeni kars bölgesinde beslenen büyükbaş hayvanların sütünden elde edilmesinden kaynaklanır.Kars bölgedeki büyükbaş hayvanlar hazır kurutulmuş ot yerine taze yayla çayırlarından beslenmektedirl..
295,00TL Vergiler Hariç:295,00TL
Erzurum’un milli yiyeceklerinden biri olan göğermiş peynir küflü bir peynirdir. insan sağlığı açısından sayısız faydaya sahiptir. Elbette ki bu faydaların geçerli olabilmesi için hem bu peyniri bilen kişilerden almalı hem de hijyenik koşullarda üretmelidir. Erzurum küflü peynir olarak da biline..
220,00TL Vergiler Hariç:220,00TL
Hemşin Yayla Peynirimiz rizenin yüksek yaylaları, kaçkarın eteklerinden envai çeşit yayla çiçeklerinde otlayan hayvanların doğal olarak elle yapılan ürünümüzdür %100 doğal olup hafif tuzludur istediğiniz kg da sipariş geçebilirsınız.Rize Yöresel Ürünleri ‘nin en gelişmiş online alışveriş ..
265,00TL Vergiler Hariç:265,00TL
Kayseri Tulum PeyniriKayseri de üretilen peynir çeşitidir.Erciyes dağlarının havası Rize dağlarına benzediği için Kayseri Tulum Peyniri Rize'de de beğenilmektedir.Sarı veya krem renginde olup az tuzludur. Katkısızdır, besin değeri yüksektir.Rize Yöresel Ürünleri ‘nin en geli..
175,00TL Vergiler Hariç:175,00TL
Kolot PeyniriRize Yöresel Ürünlerimiz olarak yağsız kaşar peyniri olarakta bilinen kolot peyniri kolay erime özelliğine sahiptir. Genellikle mısır ve buğday unundan hazırlanan yemeklerde tüketilmektedir. Ayrıca kolot peyniri denince akla; Muhlama, ve kuymak gelmektedir. Rize Yöresel Ürün..
260,00TL Vergiler Hariç:260,00TL
Kolot PeyniriRize Yöresel Ürünlerimiz olarak yağsız kaşar peyniri olarakta bilinen kolot peyniri kolay erime özelliğine sahiptir. Genellikle mısır ve buğday unundan hazırlanan yemeklerde tüketilmektedir. Ayrıca kolot peyniri denince akla; Muhlama, ve kuymak gelmektedir. Rize Yöresel Ürün..
1.300,00TL Vergiler Hariç:1.300,00TL
Köy Süt MincisiPişirilen ve yağı alınan sütten yapılan minci çeşitidir.Sütün kreması (kaymağı) alındıktan sonra süt ateşte pişirilip kestirme dediğimiz yöntemle minci yapılır. Yaylalarda doğal ortamlarda otlayan inek, koyun veya keçiden sağılan sütlerle imal edilmiştir. Böreklerde, k..
185,00TL Vergiler Hariç:185,00TL
Laz Tulum PeyniriRize Yöresel Ürünleri ‘nin en gelişmiş online alışveriş adresi/ Köysepetim.com ile Doğal, Taze ve Güvenilir ürünlerimiz ile %100 Müşteri Memnuniyet odaklı Hizmetinizdeyiz. ..
215,00TL Vergiler Hariç:215,00TL
Muhlama Paketimiz;1 kg Kolot Peyniri1 kg Yayık Tereyağı1 kg Su değirmen mısır unuRize Yöresel Ürünleri ‘nin en gelişmiş online alışveriş adresi/ Köysepetim.com ile Doğal, Taze ve Güvenilir ürünlerimiz ile %100 Müşteri Memnuniyet odaklı Hizmetinizdeyiz...
585,00TL 524,99TL Vergiler Hariç:524,99TL
Şehr-i Rize Kolot PeyniriRize Yöresel Ürünlerimiz olarak yağsız kaşar peyniri olarakta bilinen kolot peyniri kolay erime özelliğine sahiptir. Genellikle mısır ve buğday unundan hazırlanan yemeklerde tüketilmektedir. Ayrıca kolot peyniri denince akla; Muhlama, ve kuymak gelmektedir. Rize Y..
285,00TL Vergiler Hariç:285,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)