Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Tereyağı Çeşitleri

Firmamız( Köysepetim )Doğal Yöresel Ürünler sektöründe ki önde gelen firmalar arasında  kalite simgesi olmuş, müşterilerin güvenini kazanıp 2013 yılından günümüze yeşil Rizemizin Ardeşen ilçesinden Türkiye'nin her iline hizmet vermektedir.


Rize Yöresel Ürünlerimizin Kahvaltılık çeşitleri;


Köysepetim Yayla Tereyağı,

Köysepetim Doğal Yayık Tereyağı,

Köysepetim Yemeklık Tereyağı,

Köysepetim Hemşin Yayla Peniri,

Köysepetim Muhlamalık Peynir,

Köysepetim Tel Peyniri,

Köysepetim Erzincan Tulum Peyniri,

Köysepetim Keçi Tulum Peyniri,

Köysepetim Kolot Peyniri,

Köysepetim Kars Kaşarı,

Köysepetim Taze Kaşar,

Köysepetim Rize Temel Kavurma,

Köysepetim Rize Kavurması,

Köysepetim Başlı Yayla Peyniri,

Köysepetim Laz Tulumu,

Köysepetim Yayla Balı,

Köysepetim Çamlıhemşin Zilkale Balı,

Köysepetim Kestane Balı,

Köysepetim Çiçek Balı,

Köysepetim Yayla Tereyağı,

Köysepetim Doğal Tereyağı,

Köysepetim Kara kovan Balı,

Köysepetim Keçi boynuzu Pekmezi,

Köysepetim El yapımı Dut Pekmezi,

Köysepetim El yapımı Armut Pekmezi,

Köysepetim El yapımı Üzüm Pekmezi çeşitlerimizle Rize Yöresel Ürünlerimizi Köysepetim güvencesi ile %100 Müşteri mennuniyet odaklı hizmet vermektedir.

Köysepetim Rize Yöresel Ürünlerin güvenli alışverişin adresi olup EFT/HAVALE & SANAL POS ile hizmet vermektedir.


Sıkça sorulan sorular;


-Köysepetim Güvenilir sitemidir?

Köysepetim güvenilir sitedir %100 Müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktadır.


-Ürünler doğal mıdır?

Köysepetim Rize Yöresel Ürünlerimiz doğal olup Gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.


-Kargo hizmeti var mıdır?

Köysepetim Rize Yöresel Ürünlerini Anlaşmalı kargo ile Türkiyenin her köşesine uygun fiyata gönderim yapmaktadır.2000 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo imkanı ile hizmet vermektedir.


-Ödeme imkanı nelerdir?

Köysepetim sitemizden EFT/ HAVALE , KAPIDA ÖDEME ve SANAL POS ile ödeme yapabilirsiniz.

RİZE YÖRESEL ÜRÜNLER’DEN DEV BİR KAMPANYA. 5 kg YAYIK TEREYAĞI ALANA HEMŞİN ORGANİK ÇAY HEDİYE (400 gr)BİTMEDİ;ÇAYKUR ELEKALTI ÇAYI 80 gr HEDİYE TÜRKİYENİN HER YERİNE KÖYSEPETİM GÜVENCESİYLE KAPIDA ÖDEME,EFT/HAVALE,SANAL POS KART İLE ADRES TESLİM GÖNDERİYORUZ...
1.738,00TL 1.550,00TL Vergiler Hariç:1.550,00TL
Doğal Yayık Tereyağı Yeşil Rizemizin Yaylalarında doğal ortamda yetişen ineklerden elde edilen sütün, ürettiğimiz tereyağına kattığı lezzet müşterilerimiz tarafından büyük ilgi görmektedir.Nenelerimiz ve dedelerimizin uzun yıllar sağlıklı yaşamının sırrı hiç süphesiz ki tamamen doğal beslen..
320,00TL 299,99TL Vergiler Hariç:299,99TL
Doğal Yayık TereyağıYeşil Rizemizin Yaylalarında doğal ortamda yetişen ineklerden elde edilen sütün, ürettiğimiz tereyağına kattığı lezzet müşterilerimiz tarafından büyük ilgi görmektedir.Nenelerimiz ve dedelerimizin uzun yıllar sağlıklı yaşamının sırrı hiç süphesiz ki tamamen doğal besl..
960,00TL 890,00TL Vergiler Hariç:890,00TL
Hodoçur Yayık TereyağıYeşil Rizemizin Yaylalarında doğal ortamda yetişen ineklerden elde edilen sütün, ürettiğimiz tereyağına kattığı lezzet müşterilerimiz tarafından büyük ilgi görmektedir.Nenelerimiz ve dedelerimizin uzun yıllar sağlıklı yaşamının sırrı hiç süphesiz ki tamamen doğal beslenmeleridi..
380,00TL Vergiler Hariç:380,00TL
İç yağı nerelerde kullanılır?Hayvan iç yağları gıda sektörüne gıdanın lezzetini arttırmak için kullanılmaktadır. Bu nedenle iç yağların köftelik yağ, dönerlik yağ, sucuk yağı olarak köfte, döner, kebab, kavurma, sucuk gibi yiyeceklerin yapımında özellikle tercih edildiği görülmektedir.İç ya..
215,00TL Vergiler Hariç:215,00TL
Rize Yayla Tereyağı Tereyağı, meralarda, yaylalarda otlayan hayvanların sütüyle yapılmalıdır. Bu sütle yapılan tereyağı daha lezzetli olacaktır. Öncelikle yayık kabına süt veya yoğurt boşaltılır üzerine de boşaltılan süt ya da yoğurttan biraz fazlaca soğuk yayla suyu eklenir. İyi bir tereya..
370,00TL Vergiler Hariç:370,00TL
Rize Yayla Tereyağı Tereyağı, meralarda, yaylalarda otlayan hayvanların sütüyle yapılmalıdır. Bu sütle yapılan tereyağı daha lezzetli olacaktır. Öncelikle yayık kabına süt veya yoğurt boşaltılır üzerine de boşaltılan süt ya da yoğurttan biraz fazlaca soğuk yayla suyu eklenir. İyi bir tereya..
1.110,00TL 1.050,00TL Vergiler Hariç:1.050,00TL
Rize Yayla TereyağıTereyağı, meralarda, yaylalarda otlayan hayvanların sütüyle yapılmalıdır. Bu sütle yapılan tereyağı daha lezzetli olacaktır. Öncelikle yayık kabına süt veya yoğurt boşaltılır üzerine de boşaltılan süt ya da yoğurttan biraz fazlaca soğuk yayla suyu eklenir. İyi bir tereyağının olma..
1.850,00TL 1.750,00TL Vergiler Hariç:1.750,00TL
Şehr-i Rize Yayla TereyağıTereyağı, meralarda, yaylalarda otlayan hayvanların sütüyle yapılmalıdır. Bu sütle yapılan tereyağı daha lezzetli olacaktır. Öncelikle yayık kabına süt veya yoğurt boşaltılır üzerine de boşaltılan süt ya da yoğurttan biraz fazlaca soğuk yayla suyu eklenir. İyi bir tereyağın..
380,00TL Vergiler Hariç:380,00TL
Saf süt kremasının geleneksel yöntemlerle işlenmesiyle elde edilir.Trabzon tereyağı, kendine has rengi ve kokusu vardır.Tüm üretim, rize köy ve yaylalarında el değmeden doğal yöntemlerle gerçekleştirilir.İade garantisi vardır...
150,00TL 139,90TL Vergiler Hariç:139,90TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)