Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Kuru Gıda

Barbunya FasülyesiMutfaklarımızın vazgeçilmezi olan barbunya tam bir vitamin deposudur. Yüksek oranda demir, çinko, kalsiyum mineralleriyle E, A, C ve K9 vitaminleri bulundurur. Barbunya aynı zamanda bol miktarda lif de içerir.Rize Yöresel Ürünleri ‘nin en gelişmiş online alışveriş a..
150,00TL Vergiler Hariç:150,00TL
ÜÇEL HELVA 1958’den günümüze gelen vazgeçilmez damak tadı. Sloganı ile başladığımız bu yolda, yıllar geçti ama, daima kalite her zaman ve herkes için kalite inancımızdan ödün vermedik...
288,00TL Vergiler Hariç:288,00TL
İspir Şeker Fasülyesi İspir Fasulyesinin özelliği erken pişmesi, suda şişmesi ve pişince kabuk atmasıdır. Sindirimi kolay ve kendine has bir damak tadı vardı Rize Yöresel Ürünleri ‘nin en gelişmiş online alışveriş adresi/ Köysepetim.com ile Doğal, Taze ve Güvenilir ürünlerimiz ile %100 Mü..
250,00TL Vergiler Hariç:250,00TL
Kabuklu Ceviz İnce kabuklu, az pürüzlü, oval şekillidir. Kabuktan ayrılması kolay olup kuru ve taze ceviz olarak tüketilmeye elverişlidir. Rize Yöresel Ürünleri ‘nin en gelişmiş online alışveriş adresi/ Köysepetim.com ile Doğal, Taze ve Güvenilir ürünlerimiz ile %100 Müşteri Memnuniyet oda..
175,00TL Vergiler Hariç:175,00TL
Tahin HelvasıMeşhur rize helvasınının tatarsanız enfes lezzetinden ayrılamayacaksınız.Rize helvasının içerisinde insan sağlığına zararlı kimyasal hiçbir katkı maddesi kullanılmaz.Helva deyince akla sadece kahvaltılarda tüketilir diye bir algı vardır.Fakat deniz ürünlerinden ..
245,00TL Vergiler Hariç:245,00TL
Kavrulmuş 1. Kalite Mısır Unu 1 KgKaradeniz usulü veya Anadolu usulü yemek pişirirken kullanılan mısır unundan; mısır ekmeği, mıhlama, kete, kuymak, hamsi kızartma, bazlama, mısır unu krepi, mısır unu helvası, poğaçalar, mısır unu kekleri ve bir çok yemek yapılmaktadır.Rize Yöresel Ürün..
47,90TL Vergiler Hariç:47,90TL
Köy Değirmen Mısır UnuDoğal taş değirmenimizde hiç bir katkı maddesi kullanılmadan, yerli, özenle seçilmiş mısırları öğütüyoruz, 3 farklı elek sisteminden geçirip kepeğinden ayırıyoruz. Köysepetim güvencesiyle Türkiye ve Dünyanın dört bir köşesine Rize'nin tarihi ve eşsiz mısır ununu ..
24,99TL Vergiler Hariç:24,99TL
Köy Değirmen Mısır Unu Doğal taş değirmenimizde hiç bir katkı maddesi kullanılmadan, yerli, özenle seçilmiş mısırları öğütüyoruz, 3 farklı elek sisteminden geçirip kepeğinden ayırıyoruz. Köysepetim güvencesiyle Türkiye ve Dünyanın dört bir köşesine Rize'nin tarihi ve eşsiz mısır ununu ulaş..
120,00TL Vergiler Hariç:120,00TL
Çayeli Şeker FasülyesiMeşhur Çayeli Kuru fasulye 9-10 saat suda bekletilip, et kuşbaşı olarak doğranıp tereyağı ve soğan ile kavrulur. Kavrulan soğanlar pembeleşince salçası eklenir. Burada salçanın bir kıvamı var bu kokusundan anlaşılabilir. O noktaya gelince üzerine su ilave edilir. Et..
345,00TL Vergiler Hariç:345,00TL
Mısır Yarması ( Korkoti ) mısırdan elde edilen ve kaba birşekilde parçalanması sonrası oluşturulan bir tahıl grubudur. Ancak hana ince olarak öğütülmesi sonrasında sarmalarda ve dolmalarda kullanılan korkot özellikle Rize'ye özgü yemekler de önemli bir tat veren tahıl olan mısırın o yöreye  ait..
45,00TL Vergiler Hariç:45,00TL
Tahin Helvası Meşhur rize helvasınının tatarsanız enfes lezzetinden ayrılamayacaksınız. Rize helvasının içerisinde insan sağlığına zararlı kimyasal hiçbir katkı maddesi kullanılmaz. Helva deyince akla sadece kahvaltılarda tüketilir diye bir algı vardır. Fakat deniz ürünlerinden olan balı..
235,00TL Vergiler Hariç:235,00TL
Mısır Ekmeği İçin Gerekli Malzemeler Nelerdir?mısır unu sıcak su tuzMısır Ekmeği Nasıl Hazırlanır? Hamur yoğurma teknesindeki tuzlu mısır ununun üzerine yetecek kadar sıcak su ekleyin. Hamur haline gelene kadar yoğurun. Hazırladığınız ekmek hamurunu fırında pişirin. ..
55,00TL Vergiler Hariç:55,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)